Команда 

Оргкомітет

Максим «LYONDER» Льондер

Менеджер UESF

 

З дитинства захопився грою Counter Strike. Згодом почав діяльність у сфері кіберспорту: у 2016 році брав участь в лан-турнірі в м. Львів, як гравець та організатор, згодом обійняв посади коментатора та керівника в одній із кіберспортивних організацій. Основна ціль: довести простим кібератлетам, що їхні мрії є реальними, і що в Україні, прямуючи за своєю ціллю, кіберспортсмени можуть стати успішними! Вважаю, що UESF — це реальний шанс реалізувати себе в будь-якому напрямку електронного спорту.

 

 

 

 

ml@uesf.org.ua

Максим  «ZBR4» Терещенко

Голова комітету з планування та організації кіберспортивних заходів

 

 

З дитинства полюбляв грати в комп`ютерні ігри. Це захоплення переросло в професійну діяльність, з 16 років почав займатися організацією різноманітних онлайн турнірів з Dota 2. Пізніше почав кіберспортивну діяльність у сфері менеджменту професійних команд та організацій у СНГ, зокрема: DUZA Gaming, PRIES, Falcon Gaming, CIS REJECTS, Team Spirit, Anima Unity. Основна ціль – популяризувати кіберспорт в Україні та вивести його на новий рівень.

 

 

 

 

 

 

mt@uesf.org.ua

 

Денис  «LilinetLoran» Журід

Голова відділу планування ефірів

 

Більшу частину життя провів у проектах Аллоди Онлайн і CS, у зимку 2018 р. став стрімером з власними каналами, бажаю посвятити своє життя геймерству, коментаторству та стрімерству. Можливість бути коментатором для спільноти UESF окриляє мене, всиляє бажання розвиватись тут багато років та показати усьому світові, що таке справжній український кіберспорт!

 dz@uesf.org.uaКоментатори CS:GO

Максим «MaX0N» Станьковський

коментатор CS:GO

 

 

2003 року народження, місто Івано-Франківськ, з дитинства захоплювався CS та спортом, брав участь у різних турнірах з CS

 

 

 

 ms@uesf.org.ua

 

Микола «saYreN»  Моцак

коментатор CS:GO

З дитинства цікавився коментуванням та онлайн іграми. Все моє життя пов'язане з Counter-Strike. Вважаю, що саме федерація допоможе мені реалізувати себе в цій справі. У мене дуже цікава команда в федерації, і я радий працювати в приємній атмосфері. На мою думку, Федерація Кіберспорту України — це велика можливість кожного українця, який цікавиться кіберспортивною діяльністю, проявити себе і вивести українську спільноту на новий рівень.

 

 

 

 mm@uesf.org.ua

 

Микола «fen1x»  Бабійчук 

коментатор CS:GO

Ще з Counter-Strike 1.6 грав у різних непрофесійних командах. У 2015 році перейшов на версію Counter-Strike: Global Offensive, де після турніру ESL Katowice 2015 з’явилася зацікавленість до кіберспорту. Зараз займаюсь розвитком у сфері коментаторства, недавно приєднався до студії UCC Academy та UESF, надіюсь на довготривалу та успішну співпрацю з ними. Вірю, що кіберспорт в Україні вийде на новий рівень! Головна ціль — стати легендою Counter-Strike як гравець.

 

 

 

 mb@uesf.org.ua

 


Коментатори Dota 2

Олександр «4er4ell»  Харчук 

коментатор Dota 2

 

 

1997 року народження, місто Київ. Вчусь у Київському національному університетові імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Філологія». З дитинства цікавлюсь іграми.З часом прийшов до коментування кіберспорту. Сьогодні є коментатором Федерації кіберспорту України. Впевнений, що в Україні кіберспорт повинен бути на вищому рівні.

 

 

 

 oh@uesf.org.ua

 

Андрій «Parker» Вальчук 

коментатор Dota 2

 

1998 року народження, місто Херсон. Навчаюсь у Херсонському державному аграрному університеті на аграрному факультеті. З дитинства захоплювався онлайн-іграми, починав з Warcraft lll, Counter-Strike 1.6 і DotA All Stars. Коментувати почав з великого турніру Hearthstone Europe vs China Championship 2016. Зацікавився кіберспортом з перегляду The International 3 і досі є фаном Natus Vincere.

 

 

 

 av@uesf.org.ua

 

Нікіта «FANDER» Лущевський 

коментатор Dota 2

 

 

2002 року народження, місто Старокостянтинів. З дитинства полюбляв комп'ютерні ігри. Розпочав грати в Dota2 з самого її виходу. Брав участь у турнірах на платформі starladder. У Федерації для того, щоб піднімати кіберспорт на найвищий рівень в Україні, адже це є улюбленою справою багатьох людей.

 

 

 

 nl@uesf.org.ua

 

Мирослав «TiPoSeR» Грушелевський  

коментатор Dota 2

 

З самого дитинства коментував футбол і згодом перейшов на кіберспорт, а саме Dota 2.
Є офіційним коментатором Федерації кіберспорту України з дисципліни Dota 2. У майбутньому планую вивести кіберспорт в Україні на вищий, або ж навіть на найвищий рівень. Вважаю, що кіберспорт — річ перспективна та цікава. Вирішив зарекомендувати себе коментатором у кіберспорті.

 

 

 

 

 

 mg@uesf.org.ua

 

Володимир «PV» Пришутов 

коментатор Dota 2

 

З юності цікавився онлайн-іграми. У 2010 році побачив турнір WCG та команду NA'VI CS, за яку почав вболівати. У 2011 році познайомився з їх командою з Dota 2. Починаючи з кінця 2011 року граю в Доту 2 та з 2010 грав у Доту. Коментую з 2017 року. Маю ціль популяризувати кіберспорт. Вважаю що UESF — це можливість досягти поставлених цілей.
 vp@uesf.org.ua