Регламент


Проведення Всеукраїнської Кіберспортивной Ліги

Загальні положення


Участь в Лізі означає ознайомлення з цим Регламентом, Положенням про Лігу та технічними правилами. Збірна команда громадської організації учбового закладу (далі — УЗ), що подає заявку на участь в Лізі, підтверджує ознайомлення та згоду з вищезазначеними документами. Всі вищезгадані документи знаходяться на офіційному сайті: http://uesf.org.ua.


Збірна УЗ, яка повідомила організаторам будь-яку інформацію, несе всі ризики і відповідальність за достовірність такої інформації.


Імена, прізвища, фото та відеоматеріали із зображенням учасників, пов'язані з участю в Лізі, а також інтерв'ю та інші матеріали з їх участю, можуть бути використані організаторами для виконання зобов'язань з проведення змагання або в інших цілях, що не суперечать законодавству України.


Способи інформування учасників Ліги: офіційний сайт - http://uesf.org.ua


Змагання за кожним видом програми проводяться відповідно до Регламенту і правил Ліги.


Організатор має право змінити технічні правила змагань або елементи Регламенту та Положення та опублікувати зміни на своїх інформаційних ресурсах.


Організатор має право заборонити подальшу участь в Лізі будь-якій особі, щодо якої у організатора виникли підозри в тому, що він підробляє дані або отримує вигоду з будь-якої підробки даних, необхідних для участі в змаганні, в тому числі, але не обмежуючись наступними діями: якщо у організатора змагання є підстави вважати, що інформація, представлена при реєстрації учасника невірна, неповна, є хибною або неточна; якщо у організатора змагання є підстави вважати, що учасник здійснює шахрайські дії.


Вищою апеляційною інстанцією в рамках Ліги є Головна суддівська колегія на чолі з Головним суддею.


Вміст скарг або звернень в технічну підтримку, суддівську колегію або до організаторів, а також відповідей на такі скарги чи звернення, є конфіденційною інформацією і не може бути опубліковано без дозволу організатора.
Формат і система проведення


До Ліги включені дві дисципліни: "Counter-Strike: Global Offensive" і "Dota2".


Ліга включає в себе три етапи: внутрішньовузівські та внутрішньошкілні відбіркові, обласні кваліфікації та фінал.


Внутрішні відбіркові і обласні кваліфікації проходять в Мережі Інтернет на платформі Faceit. За замовчуванням відбіркові етапи проводяться за системою плей-офф. Матчі проходять по системі bo3 (до двох перемог).


Фінали будуть проходити в форматі LAN. За замовчуванням відбіркові етапи проводяться за системою плей-офф. Матчі проходять по системі bo3 (до двох перемог).
Умови


Команда УЗ повинна включати в себе 5 чоловік, згідно з Положенням про Ліги. Всі учасники збірної команди УЗ повинні бути учнями даного УЗ на момент початку Ліги.


Капітан команди УЗ заповнює заявку на участь в Лізі на сайті uesf.org.ua.


На території проведення Ліги забороняється перебувати в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння, а також заборонені всі види куріння і випаровування.


UESF залишає за собою право не допускати до участі в Лізі гравців, раніше викритих у порушенні правил і (або) дискваліфікованих з інших змагань UESF і (або) інших киберспортівних змагань.
Склади і заміни


В рамках участі команди УЗ в Лізі дозволено формувати склади на матчі з гравців, зазначених в заявці команди у відповідному виді програми.


Організатори Ліги можуть встановити додаткові вимоги до термінів затвердження складу на кожен з матчів.


На фінальному етапі команда зобов'язана грати всі матчі одним і тим же складом.


Заміни по ходу матчу заборонені.
Символіка вузів


Організатор зберігає за собою право використовувати на своїх ресурсах офіційні назви УЗ і їх символіку.
Суддівство


Федерація призначає Головного суддю змагання. Головний суддя змагання формує суддівську колегію змагання.


Вищою апеляційною інстанцією в рамках Ліги є головна суддівська колегія на чолі з Головним суддею.


Форма одягу суддів: футболка або толстовка, штани або джинси, спортивне взуття або туфлі.
Нагородження переможців і призерів


UESF здійснює нагородження на фінальному етапі Ліги. Спортсмени, що зайняли перші три місця в Лізі, нагороджуються медалями та призами від партнерів. Збірна, яка здобула перемогу в Ліги, отримує кубок.


Інформація про грошовій призовий фонд Ліги публікується UESF на сайті: http://uesf.org.ua.
Умови фінансування


UESF, на всіх етапах і до закінчення Ліги, здійснює фінансове, технічне та організаційне забезпечення.


Витрати по відрядженню (проїзд, дворазове харчування, розміщення) учасників фіналу Ліги (основний склад та представник, без запасних учасників) забезпечує UESF згідно з Регламентом Ліги.


Всі виплати призових здійснюються протягом 180 днів після проведення фіналу і надання призерами повної і точної інформації, необхідної для проведення виплат.