Новини

Windigo Arena в Дніпрі прийме турнір з Dota 2


15 грудня у Windigo Arena, яка знаходиться за адресою місто Дніпро, вул. Глінки, 2 (ТЦ «МОСТ-Сіті», 3-й поверх), відбудеться змагання з дисципліни Dota 2. Воно обіцяє бути неймовірно спекотним та цікавим!


Початок Windigo Arena Dota 2 Cup заплановано на 09:00. Турнір пройде за системою single-elimination з форматом матчів bo1. Гранд-фінал і матч за третє місце будуть зіграні за форматом bo3, якщо дозволятимуть часові рамки.


Призовий фонд Windigo Arena Dota 2:

  • 1 місце — 5 ігрових клавіатур ASUS Cerberus Mech, іменні футболки від UESF, 5,000 грн у Windigo Coins та чемпіонський кубок
  • 2 місце — 5 ігрових мишок ROG Strix Evolve та 2,500 грн у Windigo Coins
  • 3 місце — 5 ігрових поверхонь ROG Scabbard і 1,250 грн у Windigo Coins


Головною умовою участі в цьому турнірі є те, що кількість MMR гравця не повинна перевищувати 5,500. Якщо у вас такий рейтинг або ж нижче, ви можете зареєструватися на чемпіонат, ознайомившись з регламентом. Вступний внесок становить 500 грн з команди (100 грн з гравця).


Змагання прийме ультрасучасний ігровий центр Windigo Arena, який знаходиться в самому центрі міста Дніпро. Його площа складає 1100 кв. метрів, а внутрішнє оснащення та унікальна кіберспортивна атмосфера задовольнять потреби навіть найвимогливіших геймерів. У Windigo Arena вас чекають 154 надпотужних ігрових ПК, VIP-кімната, VR-зона, PlayStation-зона, а також крутий бар та прекрасна лаунж-зона з кальянами!


Партнером турніру стане компанія Republic of Gamers. ROG — суббренд компанії ASUS, під яким випускаються кращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році та на сьогодні пропонує лінійку всіляких інноваційних продуктів, відомих своєю якістю та продуктивністю, включаючи материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. Пристрої лінійки ROG встановили безліч рекордів у сфері оверклокінга в різних країнах і залишаються надійним та визнаним вибором геймерів та ентузіастів по всьому світу.


Крім того, з організацією чемпіонату також допоможе міжнародна мережа ресторанів громадського харчування — KFC.