Новини

Вінниця в листопаді прийме турнір Vinnitsia Open Cup CS:GO


25 листопада в місті Вінниця Федерація кіберспорту України за підтримки NCL проведе аматорський чемпіонат з дисципліни CS:GO. Його прийме комп'ютерний клуб SKYNET cyber zone по вулиці В. Порика, 28. Старт змагання запланований на 09:30.


Система проведення Vinnitsia Open Cup CS:GO — класична олімпійська, з вильотом після першої поразки. Всі матчі, за винятком гранд-фіналу, пройдуть по формату bo1. У вирішальному поєдинку колективи зіграють до двох перемог. Відзначимо, що також за форматом bo1 буде зіграний матч за третє місце.


Призовий фонд Vinnitsia Open Cup CS:GO:

1 місце — 5 ігрових гарнітур Cerberus V2

2 місце — 5 ігрових мишок ROG Strix Impact

3 місце — 5 ігрових поверхонь CERBERUS MAT Plus


Щоб взяти участь в турнірі необхідно пройти реєстрацію за цим посиланням, а потім сплатити вступний внесок у розмірі 500 гривень з команди (100 гривень з одного гравця). Повний регламент турніру доступний тут.


Якщо у вас виникли якісь питання, зв'язатися з організаторами можна за цими номерами телефонів: +380937979333 / +380680423942 або ж в соціальних мережах.


Головний партнер Vinnitsia Open Cup CS:GO — Republic of Gamers. ROG — суббренд компанії ASUS, під яким випускаються кращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році та на сьогодні пропонує лінійку всіляких інноваційних продуктів, відомих своєю якістю та продуктивністю, включаючи материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. Пристрої лінійки ROG встановили безліч рекордів у сфері оверклокінга в різних країнах і залишаються надійним та визнаним вибором геймерів та ентузіастів по всьому світу.


Місце проведення змагання — комп'ютерний клуб SKYNET cyber zone, де вас чекають чудові комп'ютери, а також приставки PS4 Pro та Xbox One. Кожен відвідувач цього місця знайде те, що буде йому до душі, та зарядиться позитивними емоціями. SKYNET cyber zone — твій комп'ютерний клуб!


Крім того, партнерами турніру також є Радіо «ТАКТ» 103.7 FM, кальян-бар KAIF, комп'ютерна фірма «Катран» та національна кіберспортивна ліга NCL.