Новини

UESF спільно з NCL проведуть NCL Dnipro CS:GO Minor


26 січня у місті Дніпро по адресу вулиця Глінки, 2 (ТЦ «МОСТ-Сіті, 3-й поверх) відбудеться чемпіонат NCL Dnipro CS:GO Minor. Початок змагання заплановано на 09:00.


Якщо в турнірі візьме участь менше ніж 16 колективів, то він пройде по системі double-elimination з форматом матчів bo1. Якщо ж учасників буде понад 16, то команди чекає система single-elimination з форматом bo1 до того моменту, поки в перегонах за чемпіонство не залишиться 8 команд. Далі вони будуть грати за системою double-elimination з форматом матчів bo1. Відзначимо, що якщо команд буде понад 32, то до ТОП-4 вони будуть грати за системою single-elimination з форматом матчів bo1. Далі їм належить визначити найсильнішого в сітці double-elimination з форматом матчів bo1.


Призовий фонд NCL Dnipro CS:GO Minor:

  • 1 місце — 5 ігрових гарнітур Cerberus V2
  • 2 місце — 5 ігрових мишок TUF Gaming M5
  • 3 місце — 5 ігрових поверхонь Cerberus MAT Plus Red


Взяти участь в NCL Dnipro CS: GO Minor можуть усі охочі, які ознайомляться з регламентом та пройдуть реєстрацію за цим посиланням (вона буде закрита 25 січня о 15:00). Вступний внесок становить 150 грн з гравця (750 грн з команди). Оплатити внесок потрібно заздалегідь на карту 5375 4141 0642 1507 (Маркелова Марія), після чого відправити скріншот оплати або фотографію квитанції цьому Telegram-акаунту та вказати назву команди. З правилами нарахування рейтингу NCL ви можете ознайомитися тут.


Партнером турніру стане компанія Republic of Gamers. ROG — суббренд компанії ASUS, під яким випускаються кращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році та на сьогодні пропонує лінійку всіляких інноваційних продуктів, відомих своєю якістю та продуктивністю, включаючи материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. Пристрої лінійки ROG встановили безліч рекордів у сфері оверклокінга в різних країнах і залишаються надійним та визнаним вибором геймерів та ентузіастів по всьому світу. Крім того, з організацією NCL Dnipro CS:GO Minor допоможе найбільший кіберспортивний портал України — GameInside.