Новини

UESF проведе онлайн-чемпіонати України з CS:GO та Dota 2


​​​​​​​З радістю анонсуємо нові наші чемпіонати, і в цей раз вони пройдуть повністю в онлайні! Всі матчі турнірів Battle of the Year з CS:GO та Dota 2 будуть зіграні на платформі FACEIT, яка є партнером Федерації кіберспорту України.


Чемпіонати по цих дисциплінах пройдуть за системою single-elimination (5х5) з форматом матчів bo1. Права на помилку немає — колектив, який програє зустріч, відразу ж залишає змагання.


Реєстрація на турніри буде закрита 23 грудня о 16:00. Заповнити форму для участі в змаганні з CS:GO ви можете тут, а для участі в турнірі з Dota 2 — тут. Чемпіонат з Dota 2 пройде 24 грудня, а з CS:GO — 25 грудня. Їх старт заплановано на 15:00.


Колектив, який хоче взяти участь в турнірі з CS:GO та Dota 2, повинен пройти реєстрацію та зробити вступний внесок (деталі в формах реєстрації). Після підтвердження вступного внеску з вами зв'яжеться адміністратор чемпіонату та надасть всю подальшу інформацію, яка необхідна для участі.


Гарантований призовий фонд турнірів становить 30,000 гривень — 15,000 на CS:GO та 15,000 на Dota 2. Він буде розподілений між командами, які займуть ТОП-3. Відзначимо, що сам призовий фонд та кількість призових місць може змінюватися в залежності від кількості зареєстрованих учасників. Про всі зміни ми будемо інформувати в наших соціальних мережах: Facebook, Twitter та Instagram.