Новини

UESF Online Cup # 1 з CS:GO та Dota 2 починається вже сьогоднiСьогодні, 16 травня, починається довгоочікуваний перший раунд всеукраїнського чемпіонату UESF Online Cup #1 з дисциплін CS:GO та Dota 2!


Початок матчів заплановано на 19:00 за київським часом. Відзначимо, що учасникам необхідно бути онлайн на платформі FACEIT о 18:00 для того, щоб підтвердити участь. Самі зустрічі в рамках першого раунду пройдуть по формату bo3. Другий же раунд почнеться 20 травня.


Для всіх тих, хто ще не встиг зареєструватися на турнір, у вас залишився останній шанс! Не втрачайте можливість взяти участь в першому змаганні від Федерації кіберспорту України і випробувати свої сили! Зареєструватися на турнір по CS:GO можна за цим посиланням, а на турнір по Dota 2 — за цим.


Відзначимо, що ми будемо транслювати деякі матчі, тому підписуйтесь на канали, вказані нижче, щоб бути в курсі подій!


Twitch-канали:

  •  https://www.twitch.tv/uesf
  •  https://www.twitch.tv/uesfcsgo2
  •  https://www.twitch.tv/uesfdota1
  •  https://www.twitch.tv/uesfdota2


Призовий фонд UESF Online Cup # 1 становить 100,000 гривень в якості професійної геймерської периферії від нашого генерального партнера — компанії Republic of Gamers.


Він буде розподілений на 3 дисципліни:

 

1 місце — 5 професійних геймерських гарнітур, призи та іменна форма від Федерації кіберспорту України, чемпіонський кубок


2 місце — 5 професійних геймерських клавіатур, призи та іменна форма від Федерації кіберспорту України


3 місце — 5 професійних геймерських мишок + призи та іменна форма від Федерації кіберспорту України


Впродовж всього турніру величезна кількість призів буде також розіграна в наших соціальних мережах, тому підписуйтесь на Facebook, Twitter та Instagram.