Новини

У Вінниці пройде Vinnytsia Open Dota 2 Cup


9 лютого у Вінниці за адресою вул. В. Порика, 28 (комп'ютерний клуб SKYNET сyber zone) відбудеться турнір з дисципліни Dota 2 під назвою Vinnytsia Open Dota 2 Cup. Старт самих матчів запланований на 9:30.


Всього в чемпіонаті візьмуть участь 16 команд. Відзначимо, що якщо буде зареєстровано більше колективів, то ліміт може бути збільшений. Сам турнір пройде по системі double-elimination з форматом матчів bo1. Вирішальний поєдинок буде зіграно до двох перемог — за форматом bo3.


Призовий фонд Vinnytsia Open Dota 2 Cup:

  • 1 місце — 5 ігрових гарнітур Cerberus V2
  • 2 місце — 5 ігрових мишок ROG Strix Impact
  • 3 місце — 5 ігрових поверхонь Cerberus MAT Plus


Взяти участь в турнірі Vinnytsia Open Dota 2 Cup можуть усі охочі, які ознайомляться з регламентом та пройдуть реєстрацію за цим посиланням. Відзначимо, що реєстрація буде закрита 8 лютого о 12:00. Вступний внесок становить 100 грн з гравця (500 грн з команди). По всіх питаннях можна звертатися за номером телефону +380680423942.


Технічним партнером чемпіонату стане комп'ютерна фірма «Катран», інформаційним партнером — радіо «ТАКТ» 103.7 FM. C організацією Vinnytsia Open Dota 2 Cup також допоможуть кальян-бар KAIF та комп'ютерний клуб SKYNET cyber zone.
​​​​​​​