Новини

У Києві пройде турнір з Dota 2


​​​​​​​У неділю, 20 січня, у місті Київ за адресою Бессарабська площа, ТЦ «Метроград», комп'ютерний клуб ASUS CyberZone (мінус 2-й поверх), відбудеться змагання з дисципліни Dota 2.


Його головною особливістю є те, що команди на турнірі будуть формуватися випадковим чином. Коли колектив буде повністю укомплектований, гравцям треба придумати назву, після чого команда буде додана в сітку.


UESF Kyiv Dota 2 Mix Cup пройде за стандартною та вже звичної всім системою double-elimination з форматом матчів bo1. Гранд-фінал змагання буде зіграний до двох перемог — за форматом bo3. У цій системі колектив має право на одну помилку — програвши, він потрапляє в нижню сітку. Коли команда програє вдруге, то вона відразу ж покидає турнір.


Призовий фонд UESF Kyiv Dota 2 Mix Cup:

  • 1 місце — 5 ігрових гарнітур Cerberus V2
  • 2 місце  — 5 ігрових мишок ROG Strix Impact
  • 3 місце — 5 ігрових поверхонь Cerberus MAT Plus


До участі в турнірі допускаються усі охочі, які ознайомляться з регламентом змагання та пройдуть реєстрацію за цим посиланням. Вступний внесок становить 150 грн з гравця. По всіх питаннях можна звертатися до організатора за номером телефону +380930807622.


Партнерами UESF Kyiv Dota 2 Mix Cup стануть ігрова студія Ланет PLAY, українське розважальне інтернет-видання PlayUA, а також ультрасучасний клуб для геймерів в самому центрі Києва — ASUS CyberZone.


Підписуйтесь на соціальні мережі нашого представництва у Києві — Facebook, Twitter, Instagram та Telegram — щоб бути в курсі всіх подій!