Новини

Рівне прийме турнір з CS:GO


У суботу, 19 січня, в місті Рівне за адресою Майдан Незалежності, 3 пройде чемпіонат під назвою NCL Rivne CS:GO Minor. Його організаторами стане Федерація кіберспорту України та NCL. Старт запланований на 9:30.


Якщо в турнірі візьме участь менше ніж 16 колективів, то він пройде по системі double-elimination з форматом матчів bo1. Якщо ж учасників буде понад 16, то команди чекає система single-elimination з форматом bo1 до того моменту, поки в перегонах за чемпіонство не залишиться 8 команд. Далі вони будуть грати за системою double-elimination з форматом матчів bo1.Гранд-фінал змагання буде зіграний до двох перемог — за форматом bo3.


Призовий фонд NCL Rivne CS:GO Minor:

  • 1 місце — 5 ігрових гарнітур Cerberus V2
  • 2 місце — 5 ігрових мишок TUF Gaming M5
  • 3 місце — 5 ігрових поверхонь Cerberus MAT Plus Red


Якщо ви хочете взяти участь в NCL Rivne CS:GO Minor, то вам потрібно ознайомитися з регламентом та пройти реєстрацію за цим посиланням. Вступний внесок становить 350 грн з колективу, який потрібно сплатити заздалегідь на карту 5168 7555 2693 3292 (Пешко Тетяна), після чого відправити скріншот оплати або фотографію квитанції цьому Telegram-акаунту та вказати назву команди. З правилами нарахування рейтингу NCL ви можете ознайомитися тут.


Партнером турніру стане компанія Republic of Gamers. ROG — суббренд компанії ASUS, під яким випускаються кращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році та на сьогодні пропонує лінійку всіляких інноваційних продуктів, відомих своєю якістю та продуктивністю, включаючи материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. Пристрої лінійки ROG встановили безліч рекордів у сфері оверклокінга в різних країнах і залишаються надійним та визнаним вибором геймерів та ентузіастів по всьому світу.