Новини

ПриватБанк став партнером Федерації кіберспорту України


Сьогодні ми раді оголосити про те, що ПриватБанк стає офіційним партнером Федерації кіберспорту України. Разом ми плануємо продовжувати популяризувати та розвивати комп'ютерний спорт в нашій країні.


В рамках співпраці найбільший банк України буде інтегруватися в кіберспортивну сферу разом з проектами, над якими ми будемо працювати спільно. Федерація кіберспорту України та ПриватБанк розробили план на найближчий рік, робота по якому вже розпочалася.


Геймерів з України чекає велика кількість унікальних проектів, розроблених в рамках майбутньої співпраці. Разом з ПриватБанком ми також плануємо організовувати чемпіонати, першим з яких стане NCL Dnipro CS: GO Minor. Крім того, вас чекають спеціальні пропозиції по покупках в ігровій індустрії та кешбек!


Коментар голови Федерації кіберспорту України Артура Єрмолаєва:

«Я дуже радий, що сьогодні UESF розпочинає співпрацю з ПриватБанком, який є лідером за всіма показниками галузі. В майбутньому нас чекає величезна кількість спільних проектів. Упевнений, що ця співпраця буде неймовірно плідна та принесе велику користь українському кіберспорту в цілому».


Коментар керівника напряму e-commerce проектів ПриватБанку Христини Кармазіної:

« — Ти на 9-ці будеш?

— Так, на хом'яку.

Так батько з сином вирішили плани на ранок.


ПриватБанк хоче бути частиною цієї нової реальності. Дуже здорово, що в Україні з'явилася Федерація кіберспорту. У наш час кіберспорт вже не феномен і мільйони людей із захопленням спостерігають за змаганнями улюблених команд. Кіберспортсмени отримують спортивні візи, переходять з команди в команду. Разом з UESF ми хочемо дати геймерам можливість бути частиною ком'юніті — турніри, кіберспортивні івенти. І не просто спостерігати, а брати участь та перемагати. Впевнена, що разом ми зможемо вивести кіберспорт в нашій країні на новий рівень».


Підписуйтесь на сторінки Федерації кіберспорту України в Facebook, Twitter і Instagram, щоб бути в курсі всіх майбутніх подій та анонсів.
​​​​​​​