Новини

Федерації кіберспорту України присвоєно всеукраїнський статусСьогодні, 21 червня 2018 року, знаменний день — Федерація кіберспорту України, яка була заснована 6 квітня 2018 року, стала всеукраїнською. Це черговий крок на шляху розвитку сфери кіберспорту в нашій країні, та ми дуже цим пишаємося!


Менш ніж за 3 місяці ми відкрили представництва в 21 області України, провели понад 15 турнірів в таких містах, як Харків, Рівне, Житомир, Львів, Чернігів, Дніпро, Миколаїв та Київ. Загальна сума призових грошей, які були розіграні на цих змаганнях, склала понад 250,000 гривень.


За цей час ідеї Федерації кіберспорту України підтримали 16 відомих особистостей в українському кіберспорті — Єгор «markeloff» Маркелов, Арсеній «сeh9» Триноженко, Олексій «xaoc» Кучеров, Кирило «ANGE1» Карасьов, Владислав «bondik» Нечипорчук, Андрій «B1ad3» Городенський, Іван «Johnta» Шевцов, Антоніна «Tonya» Предко, Олександр «petr1k» Петрик, Аміран «ami» Рехвіашвілі, Євген «Yozhyk» Мостовик, Тауфік «TAFA» Хідрі, Сергій «LMBT» Бежанов, Іоанн «Edward» Сухарєв, Андрій «ALWAYSWANNAFLY» Бондаренко та Олександр «XBOCT» Дашкевич, за що ми їм дуже вдячні!


Відзначимо, що на поточний момент ми розробляємо графік турнірів по всій Україні на другу половину 2018 року. Найближчим часом кожна область отримає свої LAN-змагання! Крім того, UESF планує провести перший офіційний чемпіонат України з кіберспорту.


Окрему подяку ми хочемо висловити юридичному агентству «Абсолют», неймовірний професіоналізм та компетентність співробітників якого допомагає розвивати кіберспорт в Україні. Юристи компанії регулярно консультують Федерацію кіберспорту України з усіх питань в різних сферах права та, в цілому, супроводжують нашу роботу.