Новини

9 грудня в Одесі пройде UESF Odessa Dota 2 Cup


9 грудня в місті Одеса Федерація кіберспорту України проведе чемпіонат з Dota 2 під назвою UESF Odessa Dota 2 Cup. Його прийме комп'ютерний клуб SKiLL, який знаходиться за адресою Красний провулок, 9.


Старт змагання запланований на 10:00. Воно пройде по системі single-elimination з форматом матчів bo1. У вирішальному поєдинку колективи зіграють до двох перемог — за форматом bo3.


Призовий фонд UESF Odessa Dota 2 Cup:

  • 1 місце — 5 ігрових гарнітур Cerberus V2
  • 2 місце — 5 ігрових мишок ROG Strix Impact
  • 3 місце — 5 ігрових поверхонь CERBERUS MAT Plus


Взяти участь в турнірі можуть всі охочі, які пройдуть реєстрацію за цим посиланням. Вступний внесок становить 100 грн з людини (500 грн з команди). З регламентом змагання можна ознайомитися тут. Всі цікаві для вас питання по UESF Odessa Dota 2 Cup можна задати організатору в Facebook.


Партнером турніру стане компанія Republic of Gamers. ROG — суббренд компанії ASUS, під яким випускаються кращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році та на сьогодні пропонує лінійку всіляких інноваційних продуктів, відомих своєю якістю та продуктивністю, включаючи материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. Пристрої лінійки ROG встановили безліч рекордів у сфері оверклокінга в різних країнах і залишаються надійним та визнаним вибором геймерів та ентузіастів по всьому світу.
​​​​​​​