Новини

17 листопада у Києві пройде турнір з Dota 2


Федерація кіберспорту України за підтримки NCL 17 листопада проведе турнір з Dota 2. Місцем проведення UESF Kyiv Dota 2 Cup #2 стане комп'ютерний клуб ASUS CyberZone за адресою місто Київ, Бесарабська площа, 2, ТЦ «Метроград» (мінус 2-й поверх). Старт запланований на 9:30.


Сам чемпіонат пройде по системі single-elimination. Всі матчі, за винятком фіналу, будуть зіграні за форматом bo1. Вирішальний поєдинок відбудеться за форматом bo3. Відзначимо, що на турнірі також буде проведено матч за третє місце, його формат — bo1.


Призовий фонд UESF Kyiv Dota 2 Cup #2:

1 місце — 5 ігрових гарнітур Cerberus V2

2 місце — 5 ігрових мишок ROG Strix Impact

3 місце — 5 ігрових поверхонь CERBERUS MAT Plus


Взяти участь в турнірі зможуть усі охочі. Для цього потрібно зареєструватися за цим посиланням та сплатити внесок у розмірі 500 гривень з команди. З регламентом UESF Kyiv Dota 2 Cup #2 можна ознайомитися тут. З усіх питань можна звертатися до організаторів за цими номерами телефонів: +380930807622 / +380994792488 або в соціальних мережах — Telegram, Twitter, Instagram та Facebook!


Головним партнером чемпіонату стане компанія Republic of Gamers. ROG — суббренд компанії ASUS, під яким випускаються кращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році та на сьогодні пропонує лінійку всіляких інноваційних продуктів, відомих своєю якістю та продуктивністю, включаючи материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. Пристрої лінійки ROG встановили безліч рекордів у сфері оверклокінга в різних країнах і залишаються надійним та визнаним вибором геймерів та ентузіастів по всьому світу.


Відзначимо, що саме змагання пройде в ультрасучасному клубі для геймерів під назвою ASUS CyberZone. В клубі вас чекає передове комп'ютерне обладнання та найширший асортимент найсучасніших комп'ютерних ігор, які припадуть до душі всім геймерам. ASUS CyberZone — більше, ніж можна уявити!


З організацією цього турніру також допоможуть технічний та інформаційний партнер Lanet PLAY, ігровий технічний партнер PlayUA та національна кіберспортивна ліга NCL.