Новини

16-17 лютого в Дніпрі пройдуть турніри з CS:GO та Dota 2


16 лютого в Дніпрі відбудеться Dream Machines Dota 2 Cup, а 17 лютого — Dream Machines CS:GO Cup. Чемпіонати пройдуть за адресою вул. Глінки, 2 (ТРЦ «МОСТ-Сіті», 3-й поверх, Windigo Arena). Збір учасників заплановано на 09:00, а старт вже о 09:30.


Обидва турніри пройдуть за системами single-elimination та double-elimination з форматом матчів bo1. Якщо в змаганнях візьмуть участь понад 16 колективів, то спочатку матчі гратимуться за системою single-elimination з форматом bo1, а починаючи з ТОП-8 — за системою double-elimination з форматом bo1. Якщо ж команд буде понад 32, то до ТОП-4 вони будуть змагатися за системою single-elimination bo1, а далі — double-elimination bo1.


Призовий фонд Dream Machines CS:GO Cup / Dota 2 Cup:

  • 1 місце — 5 ігрових мишок Dream Machines DM1 FPS / 5 ігрових мишок Dream Machines DM Comfy S, фірмові футболки UESF, 5,000 грн у Windigo Coins та чемпіонський кубок
  • 2 місце — 5 ігрових поверхонь Dream Machines DM Pad XL / 5 ігрових поверхонь Dream Machines DM Pad XL та 2,500 грн у Windigo Coins
  • 3 місце — 5 ігрових поверхонь Dream Machines DM Pad L / 5 ігрових поверхонь Dream Machines DM Pad L та 1,250 грн у Windigo Coins


Щоб взяти участь в турнірі з CS:GO або Dota 2, необхідно зареєструватися у відповідній формі нижче та сплатити вступний внесок у розмірі 1000 грн з команди (200 грн з гравця) на карту ПриватБанку 5375 4141 0642 1570 (Маркелова Марія). Скріншот оплати необхідно відправити Антону Маркелову в цей Telegram-акаунт. Відзначимо, що реєстрація обов'язкова і вона буде закрита 15 лютого о 15:00.


Ознайомитися з регламентом турніру з CS:GO ви можете тут, а з регламентом змагання з Dota 2 — за цим посиланням. Форму для реєстрації на Dream Machines CS:GO Сuр ви можете знайти тут, а зареєструватися на Dream Machines Dota 2 Cup можна тут.


Головним партнером турніру є компанія Dream Machines, яка спеціалізується на створенні кращих рішень для геймерів на світовому ігровому ринку. Їх головне завдання — задовольнити вимоги навіть найвимогливіших гравців, багато з яких просто не можуть повністю розкрити свій потенціал без гідного ігрового обладнання. Вони пропонують своїм покупцям найсучаснішу техніку, яка існує на ринку.


На місці проведення турнірів також буде представлена зона з найпотужнішими у світі ноутбуками від компанії Dream Machines. Будь-який охочий зможе пограти в улюблені ігри абсолютно безкоштовно, отримавши заряд позитивних емоцій.