Почесні члени Федерації 


Єгор "markeloff" Маркелов

За свою десятирічну кар'єру markeloff виграв ряд міжнародних змагань, регулярно відвідував мейджор-турніри по CS:GO і став одним з найбільш іменитих гравців в СНД-регіоні. Відзначимо, що Єгор також є 4-кратним чемпіоном світу. У 2010 році він став кращим гравцем планети і був визнаний кращим снайпером за всю історію Counter-Strike 1.6. Практично кожен українець, який цікавиться кіберспортивним CS:GO, знає про цей нікнейм і в курсі, які теги він представляв.

 

 

Арсеній "Ceh9" Триноженко

 

Арсеній "Ceh9" Триноженко - це український екс гравець у CS 1.6 та CS:GO. Він досяг великих успіхів, граючи на позиції сапорта за Natus Vincere з 2010 по 2013 рік. З командою Арсеній став багаторазовим чемпіоном світу. Після виходу з активної гри він став популярним стрімером, коментатором та аналітиком. В даний час він є помічником тренера нещодавно відновленого складу pro100.

 

 

 

Олексій "xaoc" Кучеров

 

 

Олексій «xaoc» Кучеров став почесним членом Федераціі кіберспорту України! @xaoc_csgo відомий у минулому гравець у CS 1.6, на сьогоднішній день Олексій працює генеральним директором у організаціі @hellraisers_official , також він є постійним аналітиком на @starladder.tv

 

 

 

Кирило "ANGE1" Карасьов

 

 

ANGE1 почав грати ще в CS 1.6, де виступав за команду DTS. Після переходу на нову версію гри Кирило встиг пограти за такі команди як Virtus.pro та Astana Dragons. З березня 2014 року ANGE1 виконує обов'язки капітана команди HellRaisers.

 

 

 

Владислав "BONDIK" Нечипорчук

 

 

 Владислав, як і всі, починав грати у CS 1.6. У новій версії гри bondik встиг пограти за такі команди як DAT Team, Flipsid3 та навіть встиг побувати у Китаї, захищаючи кольори Tyloo. Також bondik захищає кольори збірної України на багатьох міжнародних турнірах. Владислав став чемпіоном Європи у складі збірної у минулому році.

 

 

 

 

Андрій "B1ad3" Городенський

 

 

Почав B1ad3 свою кар'єру ще у CS 1.6, де встиг показати високий рівень гри та зарекомендував себе, як чудовий капітан. У CS:GO Андрій захищав кольори Courage Gaming, Hashtag, dAT Team. Нині Андрій є капітаном у складі Flipsid3 Tactics.

 

 

 

 

Іван "Johnta" Шевцов

 

 

Іван відомий у минулому гравець у CS 1.6. Зараз Johnta займає позицію спортивного директора організації HellRaisers та тренує команду з дисципліни CS:GO. Бажаємо Івану досягнення успіхів та великих перемог з HellRaisers.
Антоніна "TONYA" Предко

 

За свою кар'єру Тоня встигла змінити чимало ролей та завоювати популярність не тільки у вітчизняної, але й у закордонної аудиторії. Її можна побачити на трансляціях по Dota 2, CS:GO, World of Tanks, Hearthstone та Overwatch.

 

Крім прямих ефірів, Тоня займалась трансляціями та оглядами місць проведення. Виступала у ролі ведучої на таких масштабних змаганнях, як WESG та The Kiev Major 2017.
Олександр "petr1k" Петрик

 

 

 

Рetr1k відомий своею роботою аналітиком у студії StarLadder є доброю та чуйною людиной, яка також намагається сприяти популяризації кіберспорту в Україні і розділяє наші цілі та плани.
Аміран "ami" Рехвіашвілі

 

 

 

Аналітик команди HellRaisers з CS:GO та колишній про-гравець. Крім роботи з командою, Аміран з'являється в ролі аналітика на трансляціях студій RuHub та StarLadder. Він стояв біля витоків українського кіберспорту, зіграв на безлічі українських та закордонних змагань.
Євген "Yozhyk" Мостовик
Найтитулованіший гравець на пострадянському просторі, багаторазовий призер національних і міжнародних турнірів, чемпіон України та Європи і переможець масштабних турнірів у Азії. Євген Yozhyk Мостовик — один із найвідоміших у світі гравців з ФІФА, який зараз захищає прапори команди Na’Vi.