Правління IESF призупинило членство федерації кіберспорту росії

Правління Міжнародної федерації кіберспорту (IESF) після проведення засідання 16 січня 2024 року призупинило членство федерації кіберспорту росії до проведення наступної Генеральної асамблеї IESF, де вже всі повноправні члени організації мають проголосувати за остаточне призупинення членства фкс чи відміну цього рішення. Джерело


Це стало можливим завдяки довгій та наполегливій роботі Федерації кіберспорту України, низці офіційних звернень та листів до Міжнародної федерації кіберспорту (IESF), а також ряду зустрічей з представниками Комітету членів IESF з метою обґрунтування позиції Федерації кіберспорту України.


На жаль, рішення Правління міжнародної федерації про зупинення членства фкс рф дозволяє спортсменам країни агресора брати участь у регіональних кваліфікаціях та чемпіонаті світу від міжнародної федерації у 2024 році під нейтральним прапором IESF. З цього приводу ми плануємо направити чергове звернення до IESF, щоб унеможливити участь спортсменів із росії, які мають безпосереднє відношення до війни чи допускали агресивні висловлювання в бік України у мережі інтернет.

Це рішення, звісно, не повністю відповідає сподіванням Федерації кіберспорту України та українських спортсменів на справедливість, але також є невеликою перемогою у боротьбі з агресором.