Федерація Кіберспорту України

Про нас


Світова аудиторія кіберспорту вже перевищує 270 мільйонів чоловік, що цілком порівняно з аудиторіями найпопулярніших видів спорту. Щорічний приріст становить 15-25%.

 

Сучасні чемпіонати збирають багатотисячні стадіони в різних куточках нашої планети, а по телебаченню та в Інтернеті кількість глядачів сягає більше 10 мільйонів чоловік.

 

Призові фонди турнірів можуть досягати десятки мільйонів доларів.

 

Можна сміливо сказати, що кіберспорт — спорт майбутнього.


Що стосується кіберспорту в Україні, то за довгі роки свого існування тут були виховані одні з кращих кіберспортсменів в світі. Наші гравці вигравали найпрестижніші світові турніри з різних дисциплін. Українські спортсмени більше 6 разів ставали чемпіонами світу, тим самим доводячи, що наша країна дуже багата на молоді таланти, і може стати однією з найсильніших кіберспортивних націй в світі.


Ukrainian eSport Federation (Українська кіберспортивна Федерація) — всеукраїнська громадська організація, створена для популяризації і розвитку комп'ютерного спорту в Україні.

Основними цілями і завданнями Федерації є:


створення повноцінної інфраструктури масового кіберспорту по всій території України


створення регіональних та всеукраїнських ліг (студентських, аматорських та  напівпрофесійних) на постійній основі


створення кіберспортивної школи для майбутніх професійних гравців, тренерів, коментаторів, аналітиків та стримерів


пропаганда здорового способу життя і правильного підходу до тренувального процесу в рамках заняття комп'ютерним спортом серед молоді

Всі члени нашої команди — вже сформовані особистості з величезним досвідом за плечима як в кіберспорті, так і в бізнесі.

 

Ми громадська організація, ми не ставимо собі комерційних цілей. Замість цього ми хочемо надати шанс кожному бажаючому українцю заявити про себе на весь кіберспортивний світ. Ми хочемо надавати правову і фінансову підтримку всім талановитим гравцям.