про нас

 

Кіберспорт

О нас


Світова аудиторія кіберспорту вже перевищує 270 мільйонів чоловік, що цілком порівняно з аудиторіями найпопулярніших видів спорту. Щорічний приріст становить 15-25%.

 

Сучасні чемпіонати збирають багатотисячні стадіони в різних куточках нашої планети, а по телебаченню та в Інтернеті кількість глядачів сягає більше 10 мільйонів чоловік.

 

Призові фонди турнірів можуть досягати десятки мільйонів доларів.

 

Можна сміливо сказати, що кіберспорт — спорт майбутнього.

 

Що стосується кіберспорту в Україні, то за довгі роки свого існування тут були виховані одні з кращих кіберспортсменів в світі. Наші гравці вигравали найпрестижніші світові турніри з різних дисциплін. Українські спортсмени більше 6 разів ставали чемпіонами світу, тим самим доводячи, що наша країна дуже багата на молоді таланти, і може стати однією з найсильніших киберспортівних націй в світі.

 

Ukrainian eSport Federation (Українська кіберспортивна Федерація) — всеукраїнська громадська організація, створена для популяризації і розвитку комп'ютерного спорту в Україні.

Основними цілями і завданнями Федерації є:


Створення повноцінної інфраструктури масового кіберспорту по всій території України;


Створення регіональних та всеукраїнських ліг (Студентських ліг, аматорських ліг, напівпрофесійних ліг) на постійній основі;


Створення кіберспортивної школи для майбутніх професійних гравців, тренерів, коментаторів, аналітиків, стримерів;


Пропаганда здорового способу життя і правильного підходу до тренувального процесу в рамках заняття комп'ютерним спортом серед молоді;

Всі члени нашої команди — вже сформовані особистості з величезним досвідом за плечима як в кіберспорті, так і в бізнесі.

 

Ми громадська організація, ми не ставимо собі комерційних цілей. Замість цього ми хочемо надати шанс кожному бажаючому українцю заявити про себе на весь кіберспортивний світ. Ми хочемо надавати правову і фінансову підтримку всім талановитим гравцям.