Почесні члени Федерації 


Єгор "markeloff" Маркелов

За свою десятирічну кар'єру markeloff виграв ряд міжнародних змагань, регулярно відвідував мейджор-турніри по CS:GO і став одним з найбільш іменитих гравців в СНД-регіоні. Відзначимо, що Єгор також є 4-кратним чемпіоном світу. У 2010 році він став кращим гравцем планети і був визнаний кращим снайпером за всю історію Counter-Strike 1.6. Практично кожен українець, який цікавиться кіберспортивним CS:GO, знає про цей нікнейм і в курсі, які теги він представляв.

 

 

Арсеній "Ceh9" Триноженко

 

Арсеній "Ceh9" Триноженко - це український екс гравець у CS 1.6 та CS:GO. Він досяг великих успіхів, граючи на позиції сапорта за Natus Vincere з 2010 по 2013 рік. З командою Арсеній став багаторазовим чемпіоном світу. Після виходу з активної гри він став популярним стрімером, коментатором та аналітиком. В даний час він є помічником тренера нещодавно відновленого складу pro100.

 

 

 

Олексій «xaoc» Кучеров

 

 

Олексій «xaoc» Кучеров став почесним членом Федераціі кіберспорту України! @xaoc_csgo відомий у минулому гравець у CS 1.6, на сьогоднішній день Олексій працює генеральним директором у організаціі @hellraisers_official , також він є постійним аналітиком на @starladder.tv

 

 

 

Кирило «ANGE1» Карасьов

 

 

ANGE1 почав грати ще в CS 1.6, де виступав за команду DTS. Після переходу на нову версію гри Кирило встиг пограти за такі команди як Virtus.pro та Astana Dragons. З березня 2014 року ANGE1 виконує обов'язки капітана команди HellRaisers.

 

 

 

Владислав «BONDIK» Нечипорчук

 

 

 Владислав, як і всі, починав грати у CS 1.6. У новій версії гри bondik встиг пограти за такі команди як DAT Team, Flipsid3 та навіть встиг побувати у Китаї, захищаючи кольори Tyloo. Також bondik захищає кольори збірної України на багатьох міжнародних турнірах. Владислав став чемпіоном Європи у складі збірної у минулому році.

 

 

 

 

Андрій "B1ad3" Городенський

 

 

Почав B1ad3 свою кар'єру ще у CS 1.6, де встиг показати високий рівень гри та зарекомендував себе, як чудовий капітан. У CS:GO Андрій захищав кольори Courage Gaming, Hashtag, dAT Team. Нині Андрій є капітаном у складі Flipsid3 Tactics.

 

 

 

 

Іван “Johnta” Шевцов

 

 

Іван відомий у минулому гравець у CS 1.6. Зараз Johnta займає позицію спортивного директора організації HellRaisers та тренує команду з дисципліни CS:GO. Бажаємо Івану досягнення успіхів та великих перемог з HellRaisers.